Program

1So
2Ne
3Po
4Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
D2
5St
6Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
7
8So
9Ne
10Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
11Út
12St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Pst
13Čt
18:30 - 20:30
Mimo náš repertoár
14
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
13:00 - 15:45
Festivalové představení - Mezinárodní festival Divadlo, Plzeň
15So
16Ne
17Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
18Út
19St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:50
Pst
20Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
21
22So
23Ne
24Po
William Shakespeare/Ivan Krejčí
11:00 - 13:40
D1
25Út
26St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:05
Mimo předplatitelskou skupinu
27Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Pčt
1Po
2Út
3St
4Čt
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
Mimo předplatitelskou skupinu
5
6So
7Ne
8Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
9Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
Mimo předplatitelskou skupinu
10St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Pst
11Čt
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:45
Pčt
12
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
13So
14Ne
15Po
16Út
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:05
Mimo předplatitelskou skupinu
17St
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
18Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Pčt
19
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
20So
21Ne
22Po
23Út
24St
25Čt
26
27So
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
PREMIÉRA
28Ne
29Po
30Út
17:00 - 18:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
Mimo předplatitelskou skupinu
31St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
Dopolední představení
1Čt
2
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BPá 2
3So
4Ne
5Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
19:30 - 22:30
festivalové představení - Festival ostravských divadel OSTRAVA V PRAZE - Divadlo Komedie
6Út
7St
8Čt
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
BČt
9
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
19:00 - 21:40
festivalové představení -18.ročník festivalu divadel Moravy a Slezska - Český Těšín
10So
11Ne
12Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
13Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
ABENDKL
14St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:45
Zadané představení
15Čt
18:00 - 20:00
Mimo náš repertoár
16
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
BPá
17So
18Ne
19Po
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BPo
20Út
21St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:00 - 19:35
Zadané představení
22Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
23
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
APá, AÚt
24So
25Ne
26Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
27Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
28St
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
11:00 - 13:40
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
29Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
10:30 - 12:30
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
30
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
19:00 - 21:00
Evangelický kostel v Ostravě na Českobratrské ul.