Informace o předprodeji vstupenek a aktuálních opatřeních

10. 6. 2021

Pokladna divadla pro vás bude otevřená vždy v úterky od 15 do 18 hodin a ve čtvrtky od 10 do 13 hodin a samozřejmě i hodinu před začátkem představení. Stejně tak můžete vstupenky na všechna naše představení zakoupit na pobočkách OSTRAVAINFO!!! či v prodejní síti Colosseum.

 

Návštěva vnitřních i venkovních představení divadla se samozřejmě bude řídit aktuálními vládními opatřeními. Z důvodu těchto opatření je rovněž výrazně omezena kapacita vstupenek, proto doporučujeme s nákupem vstupenky neotálet. Kapacita představení v Porubě se může nadále uvolňovat dle aktuálního vývoje opatření.

 

Pro všechna vnitřní i venkovní představení momentálně platí povinnost respirátoru (či nanoroušky) a splnění jedné ze tří následujících podmínek (doloženo Covidpassem nebo písemným potvrzením):

  • minimálně 22 dní po 1. dávce očkování

  • prodělání Covidu-19 v posledních 180 dnech

  • negativní výsledek testu (u POC antigenního ne starší než 72 hodin, u PCR testu ne starší než 7 dní) doložený potvrzením od zaměstnavatele či čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce o negativním testu provedeném ve škole či školském zařízení
  • nově se uznávají i samotesty, ideálně doložené čestným prohlášením o provedení samotestu (do 72 hodin před návštěvou divadla), nebo provedením samotestu přímo před vstupem do divadla

 

Kontrola těchto potvrzení bude probíhat u vstupu do divadla. V případě, že byste na naše představení náhodou dorazili bez ochrany dýchacích cest, můžete si respirátor zakoupit u nás na pokladně. Stejně tak je možné zakoupit na pokladně antigenní samotest a otestovat se přímo před vstupem do divadla.

V provozu už je i divadelní bar, konzumace je zakázána pouze v sále (tak tomu ovšem bylo vždycky).

Informace o předprodeji vstupenek a aktuálních opatřeních